| DreamHouseit a întrebat:

Salut mi-am downloadat si eu Hitman Blood Money l-am instalat i-am bagat crakul dar cand intru in el imi apare aia cu Nvidia o chestie alba cu niste nume si mi se da Restart (rr) la PC
Funda + Vot = (-_-) L cine ma ajuta plz xD

2 răspunsuri:
| DreamHouseit explică:

Sa mentionez ca la instalare nu mi-a instalat msvcr71.dll asa ca l-am luat eu de pe net...

| Sotaro324 a răspuns:

Buna DreamHouseit

1.Acel joc e ste virusat sau crakul este virusat
2.Nu ai licenta pe joc si ca sa preveneasca hack-ul iti da automat rr
3.Vezi daca in control panel jocu e pus la permisiuni
4.Nu stiu daca iti mere alt joc dar potea fi si de la pc procesoru se incalzeste prea tare ca nu mai are pasta de aia... si rr...
5.Atata stiu Bft