| Alfred0703 a întrebat:

Mi-am facut server de samp toate bune si frumoase, dar nu inteleg cum sa fac port forwarding la router (TP-LINK TL-WR841ND) si cand un admin scrie ceva in chat sa apare ceva gen Nume(Admin, Vip, Owner). Funda

1 răspuns:
| oOMasTerOo a răspuns:

Nu te mai strofoca, nu pe toate calculoatoarele merge sa intretii un server (nu vorbesc de calitatea acestuia). Iti recomand sa te apuci de un server preexistent. Incercam sa creem o noua comunitate infloritoare:
HostName: sudPlay RPG Server | Giftbox ON
Address: rpg.sudplay.ro:7777
Players: 7 / 50
Ping: 17
Mode: sudPlay 1.3
Map: Los Santos
Este deschis recent si vom incerca sa il populam pe cat posibil. Daca doresti sa te alaturi, esti asteptat. E un server Role-play, staff-ul este prietenos si te ajuta in orice privinta. Ai multe factiuni pe care poti sa le incerci si sa te distrezi alaturi de ceilalti jucatori. Te asteptam, adu-ti si prietenii daca te-ai convins ca merita jucat.