| OpA a întrebat:

mi-am facut si eu cont si mi-am tras black metin2, dupa ce il dezarhivez si dau pe blackmetin2. exe nu se intampla nimic. l-am tras de 10 ori si aceeasi problema dar prietenilor mei le merge dar nu stiu de ce nu imi merge mie... da funda

2 răspunsuri:
| RpK a răspuns:

Poate nu-i bun metinul, ce antivirus ai? De unde ai luat jocul, ai uramt toti pasii? Apasa ctrl+alt+delete si vezi daca la aplications scrie black metin!

| OpA explică:

Am bitdefender 2011 dar oricum l-am oprit cand am tras jocul deorace stiu ca imi face figuri si sterge tot ce ii se pare lui suspect.Jocul l-am luat de pe site-ul oficial.