| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Mi-am facut un server de metin2 cu virtual pc 2007.Problema este ca mi-am facut si site de inregistrare si mi-am facut cont pe site si in navigat.
Imi pierd orele de zile intregi.Am descarcat foarte multe cliente la joc serverul este pe hamachi.Nici cum nu vrea sa mearga niciun cont nici o parola.Doresc sa ma loghez orice cont si orice parola nu merge nici cum. Uneori imi spune parola este gresita si numele este bun. Deci va rog explicati-mi clar si dati-mi un id de skype / mess sa ma ajutati sa rezolv aceasta problema sa ma pot loga pe serverul meu de metin 2. Dau 3 funde! Multumesc!

3 răspunsuri:
| IFlorin97 a răspuns:

Salut.
In primul rand nu fi idiot, daca nu o sa faci niciodata un server de metin2 hostat mai bine nu mai incerca.
Adaugama pe Mess Florin_forever.free76.

| Robotzzzi explică:

Eu doresc sa imi fac un server sa ma distrez cu prieteni ...si l-am facut serverul merge si in client cand intru parola sau nume gresit.sau cateodata mai mere numele da parola nu.
Vorbim pe mes
Sper sa ma ajutati.
Ms.

| AlphaKage a răspuns:

Te ajut eu, ma pricep sa fac servere de metin2 pe pc prin ip, fara hamachi, ca sa iti mearga serverul trebuie sa descarci un client compatibil cu el, probabil clientele care le incerci au poongul schimbat, etc si de aceea nu iti merge. Adauga-ma pe mess id: alpha. kage@yahoo.com.