| streethunter a întrebat:

Salut.Mi am luat cd cu fifa 14 de la flanco si vreau sa stiu cum pot juca multiplayer. ziceti mi pas cu pas.ce imi trebuie.cum instalez

Funda!

Răspuns Câştigător
| KATANU a răspuns:

In septembrie apare fifa 15si ai facut o achizitie proasta,dar sa trecemla subieciti trebuie un cont cont origin, iti faci contul, apoi il activezi, descarci de pe net origin si il instalezi site conectezi cucontul de origin, instalezi fifa 14 de pe dvd,trebuie activat, ai undeva un serial number, il activezi siapoiintri in joc, candintri itiapre in dreapta jos o casuta incare scrie origin si sa apesi shift+f11, daca vrei lasa-mi mesaj cu id-ul tau si til instalez eu prin teamviewer