| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat fifa 13 din magazin... vreau sa stiu daca pot juca multiplayer pe gameranger?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-l minti si nu-l intimida.A cumparat jocul din magazin, personal. L-a instalat de pe DVD original. Il poate juca, cand vrea, cum vrea, cu cine vrea. Nu te baga daca nu stii.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,poti sa-l joci multiplayer deoarece jocul l-ai cumparat personal din magazin.

| HamsterPufos a răspuns:

Nu,nu-l poti juca.

| HamsterPufos a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam ce vorbesc nu poate juca pe pe GameRANGER dar, multyplayer asa poate

| anonim_4396 explică (pentru HamsterPufos):

Nu-l minti si nu-l intimida.A cumparat jocul din magazin, personal. L-a instalat de pe DVD original. Il poate juca, cand vrea, cum vrea, cu cine vrea. Nu te baga daca nu stii.

| AdrianAdy95 a răspuns:

Mai Hamsterpufos ma bagi in eroare, ai zis ca nu merge multiplayer pri ma data si acum imi zici ca merge, pe cine sa cred?