| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat minecraft te la team extreme(piratat) si am 20-35 de fps.
Laptopul este http://www.pcgarage.ro/......dos-black/ si eu cred ca duce minecraft dar nu inteleg de ce. Am dat v-sync off, am aloct si mai mult ram la mc si tot degeaba. Nu stiu ce sa fac. Nu imi spuneti sa dau setraile pe low ca laptopul duce sigur mc.Am windwis 8.1 Prope x64 biti si java am pe 64. Ce pot sa fac sa am fps mai mare?

1 răspuns:
| Petru1123 a răspuns:

Inchide procesele de pe fundal aiurea, ma refer la alte programe, browser, messenger, skype, etc. Daca tot nu ai mai multe fps-uri, poate fi de la drivere, nu sunt cele corespunzatoare.