| Ionut_Raul_1922 a întrebat:

Salut, mi-am luat Outlast si imi apare o eroare C:\Windows\system32\MSVCP100.dll si nu stiu cum sa fac, stie cineva?

1 răspuns:
| sebastyan26 a răspuns:

Asa imi apare si mie la anumite jocuri cand le instalez trebuie fixata problema asta de care zici tu mai intai trebuie sa downloadezi \MSVCP100.dll iar apoi il bagi in folderul unde ai instalat jocul, si gat trebuie sa-ti mearga daca nu cumva iti da alta eroare. uite aici un link sper sa te ajute http://fisierulmeu.ro/391YOSMHEEWM/msvcp100-dll.html