| GeorgeCip a întrebat:

Salut, mi-am luat san andreas si mi-am instalat samp dar cand vreau sa ma conectez pe un server nu ma lasa. Am dat clic dreapta si connect si nu se intamplat nimic. Funda pentru cel care imi rezolva problema.

Răspuns Câştigător
| KaSS a răspuns:

Reinstaleaza gta-ul, vezi daca ai instalat tot ce iti trebuie, daca ai gta-ul piratat vezi sa copii crack-ul si sa downloadezi versiunea asta de SA:MP SA-MP 0.3z Client Mirror by SA-MP Team pe care o gasesti aici: http://sa-mp.com/download.php

2 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Ai incercat pe mai multe servere?

| GeorgeCip explică (pentru StalkerSoul):

Da, si tot asa face.