| Massiv3 a întrebat:

Salut, n-am mai pus de mult o intrebare dar hai co pun acuma. happy
Deci, mi-am instalat Euro Truck Simulator. Cand intru in el am vreo 60-80 fps, dar cand sa ma joc am 1, 2, 5, 6, 7 fps... nu stiu cum sa rezolv, daca s-ar putea m-as bucura. Si scuzati-ma nu pot pune poza cu pc... nu merge, Lasati ca pun manual sper ca o sa intelegeti
Processor:Intel(R) Pentium(R) D CPU 3. 40GHz 3.39GHz
Installed memory(RAM): 1. 00GB Stiu. ca trebuie 2GB da poate mere...
System Type: 64-bit Operating System
Pen and Touch:No pen or Touch Input is available for this Display
Display Adapters:Intel(R) Q965/Q963 Express Chipset Family
Sper ca vam explicit bine. Multumesc, sper ca ma puteti ajuta. Salutwinking big grin

2 răspunsuri:
| AntiHero a răspuns:

Ce placa video ai?

| Massiv3 explică:

Doar aici pot pune. Scuzati-ma de dublu post