| immaBeast a întrebat:

Salut, nu am un laptop foarte performant, deci nu pot juca multe jocuri.
Vreau să-mi spuneţi şi mie ceva jocuri online browser de preferat, ceva în genul lui drakensang, nu din astea cu oraşe şi etc, ceva de genul, să ai anumite personaje, să faci level, iteme, ştiţi la ce mă refer.
Cum am scris mai sus, nu vreau jocuri cu cerinţe mari, ceva mai slăbuţ, pentru un laptop cu 3gb ram, placa video integrată şi procesor dual core.
Mulţumesc frumos, dau şi fundă.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Eu m-am jucat mai demult Silkroad nu e in brower dar merge si pe un single core 512 ram placa video 128 ddr 1 ( foarte vechi de cand aveam 10-11 ani )

| Anonimus1507 a răspuns:

Nu stiu daca e bun dar incearca king's road happy