| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Nu imi mai merge barn budd pe facebook, n-am intrat pe barn buddy de vreo 1 luna si acum cand sa intru am multe cadouri adica bb am vreo 1000 si intru in barn buddy zice loading si dupa aceea vine chestia aia sa dai accept la cadouri la bb si se blocheaza zice ca pagina inactiva se da refresuri singur si dupa arata ca sunt probleme cu pluign si zice sa opresc pluign, am incercat sa intru pe barn buddy de la 3 prieteni si tot asa mi se intampla, de ce? ce sa fac? Dau funda, Ms!

1 răspuns:
| Catalina1243 a răspuns:

Cand intri pe Barn Buddy incearca sa nu mai ai si alte pagini deschise.