| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salut.Nu ma descurc deloc la console si as dori sa intreb inainte:
1.Consola aceasta este buna de achizitionat( http://www.emag.ro/......ER3N7BBBM/ ).
2.Se poate schimba hdd fara sa pierd garantia?
3.Se poate moda?(Toate consolele?)
4.Merg 2 controlere la ea(aici ma refer daca la orice consola merg adica nu au un model de ex: slim sau FAT)?
5.Ce varianta este asta (slim sau fat) si daca se merita sa o cumpar adica din ce am citit imi este cam frica de rrod(daca se intampla cam cat ar costa repararea lui?
Multumesc frumos, astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Spik3Ast3m a răspuns:

Salut! este foarte buna! iti spun din experienta deoarece am folosit!