| Luci25 a întrebat:

Nu pot sa pornesc codul la CS 1. 6 LanT Final, cand dau click pe el imi apare Windows nu are acces la dispozitivul, calea sau fisierul specificate.Nu aveti permisiunile adecvate pentru a accesa elementul.
P. S. Am Windows 7 Home Premium si nu asa imi apare la orice cod de cs.

1 răspuns:
| MadMoan a răspuns:

Salut, nu o sa iti mearga nici o data cod de cs pe windows 7 e prea nou windows-ul si condurile nu sunt compatibile cu el, nici un alt hack nu poti folosi...ma rog daca faci tu unu sa mearga pe wid 7 da dar asa nu e nici un hack sau cod sa iti mearga mai bine, parerea mea ia windows XP proffesional e cel mai bun chiar daca nu are grafica cum e wid7 sau Vista e mai bun (Fundita plss!)