| costelinho a întrebat:

Salut nu pot sa trec de o misiune la gta vice city, este o misiune din punctul V pe harta trebuie sa ajung acolo sa ma duc cu tipul ala in costum alb la un garaj ajung acolo si nu stiu ce sa fac...va rog sa ma ajutati. Mersi

Răspuns Câştigător
| Adytzzuy a răspuns:

Aaa stiu eu te duci c lance si in dreapta garajului gasesti o masina de politisti mai inpusti oameni sa ai stele la politie apoi cand vezi ca vin politisti intri in garaj acolo va imbracati in politisti si duipa e uso
FUNDAsad?