| anonim_4396 a întrebat:

Salut, nu stiu cati utilizati Instagram, dar am vazut la unii ca la optiunea aia " noua " care s-a adaugat acum ceva timp adica Story, acel plus din stanga sus. ma rog am vazut ca mai nou unii pot pune poze direct din telefon, adica nu fac poza direct din Instagram de la acel plus. pun ei poza aleatorie care o vor. cum pot face si eu chestia asta? Nu stiu daca chiar asa sta treaba, dar sunt cam nou pe Instagram. si nu le prea am eu cu el.
Sper ca stiti ce am vrut sa spun.

1 răspuns:
| Nuttzu a răspuns:

Apropo, am dat si update, mi-a venit acum cateva minute, dar tot nimic.