| DeikrAndrei a întrebat:

Ba fratilor, ce mai faceti? Am si eu o intrebare care " ma macina ". Daca faci gailbreack pe iPhone, poti vedea pe Instagram daca o anumita persoana te are sau nu la follow doar vizitandu-i profilul. Cum apare si la videoclipuri, adica cine ti-a vazut videoclipul si cati ti-au vazut videoclipul, exista vreo modalitate de a aparea si la poze? Adica eu pun o poza pe Instagram ( nu la story ) si sa zicem ca am 50 de likeuri, imi apare cate am si cine mi-a dat like, dar pot face cumva sa vad cine doar mi-a vazut poza dar nu a reactionat in niciun fel la acea poza? Sper ca am fost inteles de toata lumea. Astept un raspuns.

1 răspuns:
| ChiarEu2 a răspuns:

Nu, nu se poate. Poți doar să comuți profilul de Instagram în profil bussines și așa poți vedea de câte ori a fost văzută poza.