| anonim_4396 a întrebat:

Hei..sunt ga..y..am 15 ani.mi-e rusine sa spun asta..stiu..e rusinos..na..poate nu stiti cum e..si probabil asa e.winking Deci..stateam pe instagram si am vazut o poza cu mai multi baieti..si nu stiu cum din toti acei baieti mi-a sarit in ochi un singur baiat.el are 16 ani..stiu..a fost ciudata senzatia.dar placuta big grin si nu stiu.e asa adorabil.m-am uitat la mai multe poze cu el...si acum il urmaresc pe insta..de mult timp..ma simt ciudat ca nu l-am bagat in seama si nu vreau asta.mi e teama..si intr-o zi a pus o poza cu un baiat care il imbratisa.;( poza era facuta in oglina ..si m-am simtit foarte prost. daca o fata comenteaza la poza lui cu ceva gen "Frumoss

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Te-ai ars daca nu e de-al tau, dar rau de tot, mai ales daca incepi sa suferi dupa el, bwuahahaha/
La 15 ani nu ai cum sa spui ca esti gay, tu iubesti doar ideea in sine, nu si practica.
Trebuie sa fii trecut prin viata ca sa-ti dai seama daca esti cu adevarat gay sau nu, dar asta e doar parerea mea, nu trebuie neaparat sa fie si unica!

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu cred ca poti realiza la 15 ani daca inca esti gay sau nu.Incerca sa vorbesti cu o fata.

| Deaad a răspuns:

Ti-e rusine, nu?
Macar atat.

| RagnarokR a răspuns:

Nu mai degraba il admiri si ai vrea sa fi ca el si in preajma lui, fiindca ti se pare tie ca e cu potential si de succes?

mai degraba asta pare a fi. il placi pnetru cum arata, iar tu esti tot baiat. foarte usor ai putea sa incerci sa te identifici cu el sau sa vrei acest lucru.
si nu, nu esti gay.