| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca stiti dar exista o aplicatie BIG TIME in care poti sa faci bani.
EU am facut in acea aplicatie 40 Euro. Banii poti sa ii scoti doar payal. Nu am card pentru a crea cont paypal si asa am bagat emailul meu acum cateva luni sa scot banii. AM pierdut atunci 25 euro.
Acum am avut 40Euro si i-am dat pe paypalul unui baiat youtuber cu 2k abonati. El tb sa imi dea cont cu GTA 5 Rockstar. Banii is pe paypalul lui dar nu ii da banii ianapoi.
Tipul are Contul dar nu are pw de la acel email si e logat cu FB. nu stie cum sa il mute pe emailul meu.Ca sa dea ca a uitat pw el in loc sa pune email cu.ro a pus cu.com si nu mai merge.
EU acum ce sa fac? CA banii nu mai am iar tipu nu are cum sa mute contul pe emailul meu.

1 răspuns:
| Safjkadeee a răspuns:

Pai, acel baiat te-a fraierit de bani. Daca ai putea sa-mi dai link-ul de la canalui lui, poate as putea sa fac eu ceva in legatura cu banii tai.