| Danzzz55 a întrebat:

Salut tongue Ce jocuri ONLINE imi recomandati... vreau ceva sa nu ma plictisesc actiune ceva straight face dar sa nu imi ziceti cine stie ce jocuri cu grafica ff tare ca am si calcu cam prostut happy

Răspuns Câştigător
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Frate am jucat astea Wolfteam, World of warcraft, microvolts, metin, iaaa jocuri! 4story, assasincreed, skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online, maplestory, mixmaster, farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal,perfect world,crime craft, rapplez, mu online, ran online, rekuiem, damoria, dofus, dragonica, fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age

1 răspuns:
| samp2012 a răspuns:

Joaca SAMP! San Andreas MultyPlayer

Cine doreste sa ma ajute sa populez o comunitate de gaming maine voi face deschiderea.
Va contine un server de SA:MP care se va deschide peste 1 saptamana si unul de Minecraft.
Cine are server de CS, cine ar vrea un partneriat sau cine ar vrea sa vine pe comunitate add: mq.community!