| Marius1553 a întrebat:

Pe ce site trebuie sa intru sau pe ceva ca sa joc Counter-Strike cu prietenii.Îmi spuneti va rog? Dau fundita.

3 răspunsuri:
| MihaitAngel a răspuns:

Salut, nu trebuie sa intri pe niciun site sa joci cu prietenii, trebuie sa intrii in "consola" adica intrii in Counter si apesi pe " ` " apoi scrii "connect (un server de pe net, care vrei tu, iti dau un exemplu ) cs.darkbit.ro happy Deci, connect cs.darkbit.ro. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Marius1553 explică (pentru MihaitAngel):

Da,dar nu am Counter-Strike.sad

| MihaitAngel a răspuns (pentru Marius1553):

Da`mi add la mihaytzamew iti dau eu site.winkingwinkingwinking