| numefrumos a întrebat:

Am un samsung s5230 star si un iphone 4. cand intru pe facebook si dau check in de pe iphone, imi apare unde sunt. dar la samsung intru pe facebook touch >site-places si imi apar doar unde au fost prietenii.imi spuneti cum pot sa fac sa mearga si de pe samsung?

1 răspuns:
| allexio06 a răspuns:

Am si eu samsun star II si eu n-am facebook dar iti zic in experienta asa este telefonul aca nai anroid sau app store n-are cum sa functioneze bin sau s-ar putea numai daca iti iei Samsung star III