| ionutdmx a întrebat:

Pentru cei care joaca fifa 07 pe game ranger. Am instalat camera web si din cauza asta mi se misca fifa in imagini. Nu are nicio legatura webu cu fifa si cand il dezinstalez se misca perfect... stie cineva ce are thinking

Răspuns Câştigător
| Niculescu_Eduard_1980 a răspuns:

Verifica memoria... daca nu e full memoria inseamna ca e de la placa video sau din cauza procesorului tau! Fundita?

1 răspuns:
| florinflorin99 a răspuns:

Nu are treaba ma web cu fifa sau poate placa video nu suportabig grinfundita?