| AlexMihaiAlex a întrebat:

Pentru cei care joaca Fifa 14, care jucatori v-au placut in special si de ce? De exemplu, Memphis Depay, dupa parerea mea, unul dintre cei mai buni LW la momentul actual...

2 răspunsuri:
| CCLeaN a răspuns:

Salut! In special mie mi-a placut jucatorul lui AS Monaco, columbianul James Rogriquez. Chiar daca are un overall de 83 este un jucator care are o viziune asupra jocului incredibila. In special sunt ca acesta ar putea fi unul dintre cei mau buni RW/CAM din Fifa 14. FUNDA?

| petrut00 a răspuns:

Depinde unde.la ultimate team sau la carer mode.la ultimate team mi-a placut foarte mult de Memphis Depay varianta IMOTM si de Benteke varianta de 79 ovr. dupa parerea mea este cel mai op jucator din joc alaturi de victor ibarbo care joaca incredibil la 77 ovr si la pretul de 1-2 k la care il gasesti.La carer mode sunt mai multi:de exemplu Bakali de la PSV care creste foarte mult si desigur ca de Neymar.sunt multi jucatori buni ...mai bine cauta pe http://www.futhead.com/14/players/
aici ai si variantele UT ar si cele CM