| yoosilviu94 a întrebat:

Pentru cei care joaca league of legends daca pot sa ma ajute si pe mine cu o problema. Cand vreau sa ma loghez imi spune ca nu ma pot conecta la servar. Am incervat cu work offline la internet explorer si nu merge. Ofer funda! celui care ma poate ajuta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Am avut si eu probleme cu lol si mv. Trebiue sa editezi "hosts". CAuta pe google.com cum faci asta, iti recomand sa intri pe site-ul Microsoft