| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.Banuiesc ca majoritatea stiti jocul League of Legends. Eu am o problema la el. Deci eu folosesc Google Chrome. Cand intru pe site la ei si vreau sa intru la fourm-discutii generale imi zice Server Offline si alte chestii dastea.Cand intru pe Internet Explorer imi merge foarte bine :-s. Un player mi-a zis ca trebuie sa sterg niste cookies, dar nu stiu de unde sa le sterg...
Ma puteti ajuta sa sterg acele cookies sau daca este o alta varianta sa ma ajutati?
Dau funda la care varianta imi merge, dar va rog sa fie explicita.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cheama chiar ca pe TPU : styx01

| GoodStyle a răspuns:

Si eu joc LOL si merge cu google chrome sa intru pe forum, cum te cheama, faci un meci?