| SexyBlue a întrebat:

Salut, pentru jucatorii de league of legends, eu am in cont in europa de nord-est si... am auzit ca in europa de vest e mult mai fain si mai bine pentru ca stiu sa joace aia si nu sunt polonezilaughing oare sa ma mut? am lv 20 cativa campioni iar rune n-am.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe west o sa ai lag un pic mai mare. in mare parte ai ping acceptabil (sub 100) dar de cateva ori pe meci o sa treaca de 500.

Jucatorii par ceva mai civilizati. Fa-ti alt cont pentru west, asa face toata lumea.