| Andrei12_3934 a întrebat:

Pentru jucatorii de metine private.Am un razboinic de lvl 94 pe mental. Apararea o am foarte mare... in jur de 1000 dar atacul meu cel mai puternic este de 14000 cel mult.Alti jucatori tot de acelasi nivel imi dau cu 28000 sau mai mult.
Va rog dati-mi informatii cum as putea face caracterul meu mai puternic.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Vlad_1383 a răspuns:

In ptrimul si in primul rand Razboinicul Mental este un caracter strict PvM(persoana versus monstru) el este in proportie 90% PvM si 10% PvP(persoana vs persoana) asa ca poti sa-i faci ceva sa-i pui orce arma ca e cel mai slab in PvP mintalu... fa-ti un Saman pe leac, Sura pe magie neagra sau Ninja arc daca vrei sa dai o critika de sa-i doara mintea...wave