| lifeonlyforlove a întrebat:

Salut.pentru jucatorii mortal kombat 4.imi puteti spune cu sa fac fatality cu Sonya si cu Tanya. mersi.

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Uite aici lista cu combinatiile de taste.
Sonya Fatalities:
Kiss of Death: (Hold BL) D, D, D, U, RN (Sweep)
Leg Scissors: U, D, D, U, HK (Past sweep)
Pit Fatalities:
Fan Stage: D, B, B, HK (Close)
Goro's Lair: F, D, F, HP (Close)

Tanya Fatalities:
Kiss of Death: D, D, U, D, (HP+BL (Close)
Neck Breaker: D, F, D, F, HK (Close)
Pit Fatalities:
Fan Stage: B, F, D, HP (Close)
Goro's Lair: F, F, F, LP (Close)

Dar aceste combinatii sunt cam dificile, uite o cale rapida pe care ti-o recomand sa o parcurgi fara combinatii grele.

In meniul PRACTICE muta cursorul pe DIFICULTY NOVICE si tine apasat timp de 10 secunde pana auzi un raset (zumzait) tastele Block (aparare), Run (alergare) si Low Kick (picior scurt). O voce care iti spune OUTSTANDING iti confirma combinatia de taste. Iti apare un alt meniu CHEATS si dai ON la un singur tip de fatalitate care vrei. Apoi intri in joc selectezi Sonya sau Tanya si la final cand adversarul ameteste apesi tasta JOS si High Punch (Pumn Mare) ca si cum ai da un uperccut si surpriza - fataliate, exceptie faci la level fatalites cand trebuie sa te apropii de adversar. (sa fii cat mai aproape de el).
Asa merge cu totii luptatorii, exceptie Goro. Ca sa joci cu Goro muta cursorul pe casuta HIDDEN tinand apasat tasta Block muta cursorul pana la Shinnok si apasa tasta Run. La inceputul meciului surpriza - AI 4 Brate, iar pentru Noob Saibot aceeasi procedura ca la GORO numai ca se executa pe luptatorul Reiko.