| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Salut poate sa-mi dea niste link-uri de hack metin2 (bot care creste singur, experienta, yang, arme)...In nafara de Chet Engine(ca ma vede jocul cu el si in + nu stiu sa-l folosesc). Am mai avut eu hackuri dar le-am sters... oricum care imi da link-uri de downloadat(descarcat) hack/uri fara virus

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Daca nu sti sa folosesti cheat engine ori ai sub 12 ani ori esti subdezvoltat mintal laughing e cel mai simplu de folosit din toata gama laughing. Si in plus cu cheat engine iti editezi decat valorile care iti apar tie. Spre ex ai 1000 gold sa zic, vrei sa-i faci 2000. Iti apare doar tie ca ai 2000 gold, dar tot 1000 ai. + de asta de ce iti trebuie cheaturi daca toata lumea joaca cinstit?