| L0v3isTheWaY a întrebat:

Pot baga jocul Gta SanAndreas pe o tableta Archos 80 Titanium? Daca,da de unde il descarc.

2 răspunsuri:
| Viperk0 a răspuns:

Http://android.mob.org/game/grand_theft_auto_san_andreas.html Da, poti. Da mai in jos si o sa vezi niste butoane cu "download". Vezi ca, Cache trebuie pus aici : sdcard/Android/obb/com.rockstargames.gtasa Si ai nevoie de 2gb de spatiu pe putin. Bafta :)

| javiga a răspuns:

Man, iti recomand sa il cumperi, nu costa mult si nu risti sa iti virusezi telefonul sau tableta in cazul tau.