| Vulc_Marian_1995 a întrebat:

Salut prieteni, am o intrebare: Pot rula The Crew pe urmatoarele componente: Ati Radeon HD 3800 series (512mb), Procesor Quad-Core Q9550 (2, 83 ghz) 8 gb RAM

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Cu voma aia de placa video NU!
Pacat de procesor, inca poate. Eu am un Q9505 + 8GB Ram...Am cumparat o placa video decenta GTX 750 TI si ruleaza orice joc cu detaliile dete pe mediu spre high.
Fa si tu acelasi lucru ( iti recomand GTX 950, costa ~660 lei pe altex.ro )

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Jocul ii va pune ceva probleme sistemului dar cred ca face fata la low (minimum) pe o rezolutie mica.