| Gicutzu23 a întrebat:

Salut prieteni am o nelamurire, am dat vechiul meu pc unui verisor iar el fiind vechi necesita programe actualizate la zi problema este ca acele programe nu mai necesita xp ne mai fiind parte din Microsoft si necesita numai 7 si alte porcarii happy as vrea sa stiuu daca merge 7 ultimate sp1 pe acest pc si cateva jocuri
Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00ghz (2 CPUs)

Memory: 1, 5 GB DDR1

Video 250 mb NVIDIA Geforce FX 5700LE

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu fa timpenia sa pui W7 pe asta. Mai bine un linux. Cam orice linux se va misca cu mult mai bine decit W7, plus ca ai si acolo ceva jocuri.

| Gicutzu23 explică:

Nici nu am auzit de asa ceva pana acum si tu imi ceri sa il incerc pe ala laughing