| cox112 a întrebat:

Salut Prieteni am o problema as dori sa fac un ubgrade la pc
nu pot rula Medal of honor 2010 at putea sam specificati ce sa schimb la pc va arat caracteristicile Dau funda Promit!
Dell Intel Pentium Dual CPU E2160 @ 1. 80GHz
Ram TypeDDR2 Size 1536 MBytes
Windows Vista Ultimate 32-bit SP1
video card Model Q35 Express Chipset Family
Hard Drive 180 GB
sound SoundMAX Integrated Digital HD Audio Device

Răspuns Câştigător
| Costel_Mugurel_1997 a răspuns:

Unu la mana schimba procesorul cu unul mult mai bun, baga mai mult la ram ca sa tina jocurile si de ce nu placa video.
A, era sa uit schimba windows-ul in 7, 8 sau xp ca vista iti cere dublu la cerinte fata de normal.
Sper ce te-am ajutat

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Pentru inceput iti trebuie o placa video, recomand sa iti cumperi macar R 250 cu Gddr5 si inca 1gb ram ddr2.
Cand o sa ai destui bani, ar trebui schimbat cam tot calculatorul.