| stangaionut a întrebat:

Salut prieteni! Ce credeti, pot juca FIFA 2013 cu Sistem Desktop Serioux Performance V10 cu procesor Intel® CoreTM i3 3220 3. 30GHz, 6GB DDR3, HDD 1TB, nVidia GT630 1GB sau sa caut mai puternic? Mersi

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge Fifa 13 pe acel sistem! Uite aici un sistem mai performant
http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/storm-500/

| lpavel a răspuns:

Cu acest sistem Fifa 13 o sa mearga dar o sa dai de jocuri noi care nu o sa mearga cu sistemul asta!
Toate-s bune numai memoria video e c-am mica, ai avea nevoie de minimum 2gb ca sa mearga toate jocurile noi! Bafta!

| anonimguy3 a răspuns:

De *** mea cum DRACU SA NU ITI MEARGA CU ASA SITEM? laughing))) fifa e un joc cu cerinte slabe doamne ce intrebarelaughing))))))), si apropos se zice i3 3.3 Ghz nu i3 30Ghz *** 30 Ghz laughing)))))))))))