| WhiteShadow238 a întrebat:

Salut prieteni! De curand mi-am instalat windows 7 x86(32 bit operating system) Si este o problema. am descarcat 2 CS-URI 1. Cs normal de pe net lan final (nu a functionat.) 2.De pe FL Cs Merdiso 2009 si asta este problema am intrat o ora 2 pe cs merdiso m-am si jucat si am repornit PC-ul apoi am dat sa intru pe server de Deathrun si imi zice chestia aia : Fake clien: Status was in idle for 8 seconds! Am cautat pe net si unii ziceau sa dau retry si merge am incercat de ...multe ori si acelasi lucru ce sa fac? P. S : Am Windows 7 x86! big grin Funda cel mai bun si folositor raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ruspunsuri a răspuns:

Asculta cand iti zice fake client etc...8 seconds inseamna ca se incarca asteapta 8 secunde asa face la orce cs si mie imi face si am reintrat si mergea foarte binehappy