| EnjoyTheParty a întrebat:

Salut, puteti sa imi dati si mie un metin cu rate 1000 unde gasesti battle si otel, dga la magazin dar care sa dureze un pic mai mult : 2, 3 saptamani, poate chiar 1 luna... si nu mai vreau sa aud de steel, mondial sau energy. Puteti face un top 5/10 si daca lasati site-urile ar fi si mai bine. Cel mai detaliat raspuns sa castige funda!

3 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

UnicMt2 sau EnergyMt2

| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Metin2 speed http://www.metin2rospeed.ro/site/ rate de la 500, 100. depinde cum e si faza e ca sunt cam 300 de playeri pe zi online. Sper ca te-am ajutat Funda?

| boby98c a răspuns:

Metin2 wars.