| VasileBogdan a întrebat:

Recet am inceput sa joc un joc pe android numit Boom Beach. Mi se pare super tare jocul dar am nevoie de niste diamante si alte chestii care costa bani. am vazut sute de hack-uri pentru acest joc dar toate au niste reclame si nu le pot downloada. se poate sa downloadati acest hakc pentru mine si sa il urcati pe un site de upload dupa care sa il iau eu? pentru ca nu ma pricep sa trec de acele reclame. Mersi

2 răspunsuri:
| Cristi_Calancea_1990 a răspuns:

Ti-As sugersugera sa nu folosești hack deoarece cei de la magazin plan se prind foarte repede și Îți dau ban în nu pe cont

| Cristi_Calancea_1990 a răspuns:

Play*