| vlad1887 a întrebat:

revin cu intrebarea legata de gta 4
am urmatoarele:
AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor \
Ram 2 gb
Video Card
You Have: GeForce 8400 de 256mb
din ce am vazut cerintele se potrivesc... dar tot s misca aiurea
cateva pareri.

Răspuns Câştigător
| pufulete17 a răspuns:

Saluthappy! GTA 4 Recommended System Requirements
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4GHz or equivalent AMD Phenom X3 2.1GHz
Memory/RAM: 2.5 GB for XP or Vista
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 or 512MB ATI 3870
Hard Disk Space: 18GB free
Operating System: Windows XP SP3 or Windows Vista SP1
placa ta video (daca nu e pe ddr5 ceea ce nu cred ca e, nu face fata) aceste cerinte sunt cele recomandate pentru a avea o rulare optima a acestui joc, asa ca sugestea mea este, ca pentru a iti rula "nesacadat" trebuie sa dai low details, sa schimbi poate si rezolutia sau daca nu sa vinzi placa asta video a ta, mai pui 50-100 lei si iti ei un ddr5 geforce de 512 si nu mai ai nici o problemahappy! bafta

2 răspunsuri:
| username a răspuns:

Poti sa ai si un Alienware ca tot prost se misca. Gocul e prost optimizat.
Instaleaza ultimele update-uri si o sa meraga un pic mai bine. Sau joaca GTA IV EFLC, l-au portat foarte bine.

| vlad1887 explică:

Ms pufulete cred ca asa am sa fac.
username pe ala il am.dar pana imi iau placa cred ca imi descarc niste updateuri