| Contaiurea a întrebat:

Salut, spunet-mi va rog niste jocuri noi (2011/2012/2013), dar nu shootere...jocuri gen Fifa, Simcity, Mirror's Edge.
Funda...

1 răspuns:
| Favorite a răspuns:

Pai ce am jucat eu in ultima vreme nu cred ca te-ar capta happy
Prototype 1, NBA 2k13, Fifa 13, The Amaizing Spider-man, Assasins Creed, Tomb Raider, Prince of Persia (Forgotten Sands/Sands of Time) Ultimele 3 nu le-am jucat, dar am inteles ca sunt super happy si ar mai fii un joc care iti pune mintea la gandire : Thief:The Dark Project cam astea sunt cele pe care le stiu eu.