| DeDoiBani a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri ca mor de plictiseala ceva gen mafia 1, the godfather... sau cu masini, motociclete, de actiune, aventura da sa nu fie prea marii 2008 cam asa si mai vechi ofer FUNDA pentru cele mai bune jocuri

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

A aparut si mafia2, l-am jucat si e foarte bun. Daca vrei ceva 2008 incearca crysis1 sau nfs hot prusuit, seroiso, serious sam 2 si de strategie age of empires 3. l-eam jucat pe toate si sunt super misto. si down of war big grin funda?

1 răspuns:
| Cristiann25 a răspuns:

Joaca-te GTA sa-mp! nfs underground, undercover.
Call of duty variantele mai vechi
Battlefield
CS 1.6, Source, GO