| Roliii a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva jocuri faine de actiune, horror dar si de strategie mai mult, daca mai stiti ceva si vreti sa-mi spuneti si de alt gen si ii fain atunci e bine venit! laughing.!

Răspuns Câştigător
| AnonimFaraNume8 a răspuns:

Horror:No more room in hell, mahmunt, dayz, the walking dead, amnesia.Si alte categoriibig grinota 2, micro volts, brawl busters, cross fire. Funda?

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Horror:slenderman,amnesia,

| b0denN a răspuns:

Amnezia!

| alvareo145 a răspuns:

Horor: outlast, amnesia, slender the arrival, f.e.a.r este si horor si fps, strategie: metin 2, shadow of rome,... Iti mai zic doua de la alte categori comedie: neighbours from hell 1 si 2, build: minecraft, terraria, funda?