| tmarjin a întrebat:

spuneti-mi va rog macar denumirea acestei versiuni de cs din acest video http://www.youtube.com/watch?v=vqcRpRccvhg, sau cel mai bine ar fi daca mi-ati da chiar si un link de unde`l po domnload`a...
dau funda celui care imi raspunde primul si corect! :)))

Răspuns Câştigător
| baltza92 a răspuns:

E cs de pe steam...iar acei jucatori si'au scos animatia armei tongue...un steam original costa 10 e pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe id meu bogdan.baltatescu

1 răspuns:
| tmarjin explică:

Sunt de acord cu tine, dar deja mi-am scos aceasta versiune:p
versiunea e: cs 1.6 spawn edition by Wearen happy
imi placceeee