| anonimTm a întrebat:

Salut spuneti si mie jocuri de strategie ca ex:lineage2.Heroes..

Răspuns Câştigător
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Frate am jucat astea Wolfteam, World of warcraft, microvolts, metin, iaaa jocuri! 4story, assasincreed, skilroad, shaia, repulse, league of legendes, s4league,everquest,atlantica online, talisman online, maplestory, mixmaster, farmera, transformice, alldols online, black shot, castle of heroes, battle field 1, 2, 3, cabal,perfect world,crime craft, rapplez, mu online, ran online, rekuiem, damoria, dofus, dragonica, fable, fiesta online, florensia, star strek, sims, 1, 2, 3, grand fantastia, hero online, lineage 2, aion, kings age

2 răspunsuri:
| BungeeJumping a răspuns:

Stronghold crusader daca vrei sa joci multiplayer trebuie sa descarci gameranger te inregistrezi pe gameranger dupa te loghezi cauti pe acolo stronghold crusader pana il gasesti si cand dai click pe el acolo iti apare un folder iar acolo trebuie sa cauti fisierul cu care deschizi jocu si apesi pe stronghold crusader dupa trebuie sa astepti pana da ala start sau te poate scoate

| qAlexutzu a răspuns:

4story