| Yellow a întrebat:

Saluthappy stie careva cine niste jocuri de manageriat echipe de fotbal? online sa fie happy gen Hattrick X11 Manager zone... astept raspunsuri mersihappy cel care zice cele mai bune jocuri primeste fundahappytongue

Răspuns Câştigător
| bgeorge1998 a răspuns:

Acesta e un joc de manageriat http://footiecup.computergames.ro/

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cel mai tare manager de fotbal www.manager de fotbal.ro

| Yellow explică:

Alte sugestii?big grin fiindca nu prea imi plac astea. as vrea ceva in care sa manageriezi.happy cu stadion cu spectatori. etc.happy

| Yellow explică:

Chiar e frumoshappy + mi-a dat cineva un cont de fapt era al meu dedemult si am uitat de joc FC Slatina pentru cei care vor. mersi de raspunsurihappy

| PeTrY22 a răspuns:

Iti recomand fotbal supers stars e super fain si e cu skil si lv http://footballsuperstars.com/ro_RO/

| Angy14 a răspuns:

Www.xperteleven.com...este cel mai tare

| vladtoma a răspuns:

Stie cine ca un joc cu fotbal fara download si sa nu fie manager

| AdrianDavid a răspuns:

Goalunited ii cel mai tare joc dintre toate