| TheDarkDragon a întrebat:

Salut.Stie cineva cand va aparea urmatorul Assassin's Creed? Stiu ca anul acesta a aparut Liberation, dar numai anul viitor va aparea urmatorul?

8 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Da se pare ca doar anul viitor o sa apara un alt joc din aceasta serie. Assassin's Creed Liberation este mai mult un extend pack de la Black Flag.De aceea au si aparut asa una dupa alta big grin

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru HidroGeNn):

Nu informa gresit. Blackflag a aparut deja de anul trecut. Celelalte sunt necunoscute (pentru mine cunoscute varul meu lucreaza la ubi in buc) big grin

| TheDarkDragon explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Dar Liberation nu e un extended pack la AC III? Ca am vazut ca apare si Connor in el.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Nup. Povestea es. Puţin complicata. Dacă joci ac 4 cred ca o sa înţelegi. Eu nu ştiu nu sunt fansad

| TheDarkDragon explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Pai as juca ac 4, da imi mere cu lag nu stiu dc, cu toate setarile la low si rezolutia cea mai mica merge cu lag, liberationu merge bine si cu alea la medium si la high.....nush ce sa fac

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru TheDarkDragon):

Se pare ca ai probleme de configuraţie. Ce pc ai?

| TheDarkDragon explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Am placa NVIDIA geforce GT630, dar cum naiba frate? Adica merge ala mai nou, si ala mai vechi nu?