| Greeb22 a întrebat:

Salut.stie cineva ce jocuri sunt de genul rome total war sau age of empires?

2 răspunsuri:
| adrian9811 a răspuns:

Incearca pentru rome total war pachurile alexander si barbarian invasion si poti incerca empire earth, age of mitolagy si multealtele. daca cauti pe vreun sait jocuri de strategie vei gasi multe

| Fireing a răspuns:

Rome total war si Age of Empires sunt jocuri de strategie! Stiu mai multe despre Rome total war: e despre trecut, cu gali cu barbari si alte chestii!