| Jokers666 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa imi schimb numele de la contul de Playstation 3 ca as vrea sa il schimb si nu stiu cum daca ma ajutati primiti Funda!

1 răspuns:
| OttoVonAegyssus a răspuns:

Aplicațiile și jocurile pentru PS3 și PS Vita nu suportă modificarea funcției de identificare online, se pare, din ceea ce spun cei de la PlayStation, în schimb aplicațiile și jocurile pentru PS4 suportă... Mai pe românește, dacă ai acces la un PS4, intri de pe el în contul PSN și îți schimbi ID-ul Online sau ar mai fi o variantă, intri în contul PSN de pe un laptop sau PC.