| Fundiツ a întrebat:

sunt noua si as vrea sa ma ajutati vreau sa imi schimb numele de la hi5 sa nu il mai am ca si la contul asta ιoαɴα l-am schimbat mai de mult si nu mai stiu ce site era daca stiti ajutati-ma la foarte multi vad asa cu inimioare si stelute dau fundita care imi da siteu

2 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai intra si da copy la alte persoane de la nume.

sau uite... poti sa intrii aici si sa iei(copy, paste)http://www.4metin.net/......-t4904.htm

| Americanuu a răspuns:

>*;**;*< Din link-ul lui Denisa poti face multe combinatii happy