| andreea964 a întrebat:

Buna tpu.as vrea sa-mi schimb numele de pe facebook dar nu stiu cum, ati putea sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Veex123 a răspuns:

Salut. Deci, langa Acasa/Home este o liniuta apesi pe ea si dai pe setarile contului/ account settings, apoi pe nume de utilizator/username si apesi click. Iti scrii numele nou si salvezi. Succes. Funda?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, dai la liniuţa jos lângă HOME---account settings---apoi username click şi fă-ţi treaba, succes.
O seară plăcută.

| KristalPop a răspuns:

Bună! Este simplu: Intri pe facebook, mergi la "Contul meu" (Account Settings, lângă Home), iar la "Name" modifici cum doreşti tu să fie. Ştiu că nu sunt prea bun la a da explicaţii, dar te-am ajutat cum am putut.